Takım çantası sohbet konularının yeraldığı bilgi yarışması 19.04.2011

19.04.2011 tarihinde Yozgat Çimento Fabrikasında takım çantası sohbet konularının yeraldığı bir bilgi yarışması düzenlenmiştir. Bu yarışma, ana fabrika ve öğütme – paketleme tesislerinde yanı formatta yapılan  yarışmada birinci olan ünite takımları arasında yapılmıştır.

Cimpor Yibitaş CEO’su Sayın Sefik Tüzün, Endüstri Direktörü Sayın Zeki Sağlam ve  Fabrika Genel Müdürleri de bu yarışma prorgamına katılmışlardır.

  yarisma

 

 

İş  Sağlığı ve Güvenliği  Pikniği 05.08.2010

İş sağlığı ve güvenliği pikniği, fabrika çalışanları ve ailelerinin katılımı ile iş sağlığı ve güvenliği haftasının da kutlandığı mayıs ayında gerçekleştirilir. İş sağlığı ve güvenliği pikniğinde ayın çalışanlarına ve İş sağlığı ve güvenliği Ligi şampiyonlarına ödüller verilir.Çeşitli eğlenceler düzenlenir.

  piknik

 

 

Cimpor Denetleme Ekibi İş  Güvenliği  Denetlemesi 16-18.10.2008

16-18.10.2008 tarihinde Cimpor Grubu denetleme eğitimi kapsamında Yozgat fabrikasında iş güvenliği denetlemesi yapıldı. Bu denetlemeye Lafarge Grubunda eğitmen olarak çalışan Robin Rispin liderlik etti.

denetleme1 denetleme2

 

 

ÇEİS 2008 Ödülleri

ÇEİS tarafından 2008 yılı İSG performas göstergeleri değerlendirilmesi neticesinde Yozgat fabrikası 46 üye fabrika arasından ödüllendirilmeye layık gösterilen 3 fabrikadan biri olmuştur.

Ödül törenineCimpor Yibitaş CEO’su Sayın Sefik Tüzün, Endüstri Direktörü Sayın Koçağa TÜREOĞLU ve  Yozgat Fabrikası Genel Müdürü Sayın Zeki SAĞLAM katılmıştır ve İş Güvenliği Müdürü Sayın Gökhan GÜZEL katılmıştır..

 

  ceis2008